Ünalan Arçelik Servisi Aynı Gün Hizmete Başladı

 

 

Her alanda geliştirdiği ürünlerle yaşam kalitemiz üzerinde ret edilmesi güç etkiler oluşturan Arçelik, ülkemizdeki liderliğinin yanı sıra, dünya genelinde pek çok ülkede de öncelikli olarak tercih edilen beyaz eşya markasıdır. Bir dünya markası olarak dünyanın en önemli beyaz eşya geliştirici ve üreticilerinden olan Arçelik, çağımızın yeni koşullarını gözeterek geliştirdiği ürünlerde, tüketicilerin beklentilerine en doğru karşılığı sunabilme konusunda büyük bir başarı göstermeye devam ediyor.

 

Arçelik klimalar, dünyanın pek çok ülkesinde farklı iklim koşullarında iklimlendirme yapabilme kapasitesine sahip olarak üretiliyorlar. Bu kapasiteye sahip olabilmesi ve aynı zamanda çalışma yoğunluğuna bağlı olarak yıpranmanın etkilerini azaltması için kullanılan ileri teknolojik birikim, Arçelik klimaların muadillerinden çok daha üstün olmasını sağlıyor. Bununla birlikte çeşitli etkenler ve kullanım yanlışlıklarına paralel olarak ortaya çıkabilen bazı sorunların giderilmesi, Ünalan Arçelik servisi tarafından kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

 

Soğanlık Arçelik Servisi çağrı merkezine iletilen hizmet talepleri ve çağrılar arasında ilk sıralarda yer alan şikayet bildirimlerinden biri olan, yüksek sesli çalışma veya çalışma esnasında çeşitli seslerin gelmesi durumuyla karşılaşıldığında, servis çağırmadan önce, tüketicilerimizin gözlemlemesi gereken bir takım konular bulunur. Cihazınızın ayarladığınız ısıda çalışmaya başlaması esnasında, sıcaktan soğuğa geçiş veya tersi olarak soğuktan sıcağa geçiş aşamalarında, aynı zamanda çevre sıcaklığının da etkisiyle bir takım genleşmeler meydana gelir. Cihaz bu türlü genleşmeler için modüler bir biçimde çeşitli parçalardan oluşturulmuş olup, bu genleşmeler sırasında mekanik aksamdan çeşitli seslerin gelmesi normal bir durumdur. Bu seslerin sıcaklık farkından kaynaklanıp kaynaklanmadığı öncelikli olarak gözlemlenmelidir.

 

Benzer şekilde yoğun çalışma zamanına paralel olarak dış ve iç ünite, bir güvenlik önlemi olarak kısa süreli aralar verir ve bu süre zarfında hışırtı benzeri seslerin ortaya çıkmasına neden olurlar. Cihazın ilk açılışında, sıcaklığın yükseltilmesinde veya azaltılmasında, cihazın gerekli ısıya ulaşabilmesi için hazırlandığı aşamada da benzer seslerle karşılaşılabilir. Ancak çalışma esnasında sürekli ve rahatsız edici boyutta sesle karşılaşıyorsanız, Dudullu Arçelik Servisi teknik ekiplerinden profesyonel yardım talebinde bulunmanızı ve bu talep cevaplanana kadar cihazınızı çalıştırmamanızı öneririz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir