Kaynarca Arçelik Servisi

 

Günümüz teknolojisi ev ve işyerlerinde beyaz eşya kullanımını uygun görmektedir. Büyük küçük tüm işletmeler bünyesinde buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi vb. beyaz eşya marka ve modelleri bulundurmaktadır. Bu ürünlerde yaşanacak olası problemlerin çözümü ise konusunda gerekli eğitimi almış, teknik servis belge sahibi teknisyenler aracılığı ile firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kaynarca Arçelik Servisi problemin yaşandığı bölgeye intikal ederek ürünün arıza tespiti yapılarak kullanıcısına bilgi verir. Onlardan gelen onay ile arızanın çözümü için hizmet verir.

İçinde bulunduğumuz kış aylarında en önemli ihtiyaçlarınız arasında yer alan elbette ki klima ve kombi kullanımıdır. Firmamız bu ürünler içinde teknik destek vererek gerekli alt yapı oluşumunu sağlamaya çalışmaktadır. Maltepe Arçelik Servisi bu ürünlerin bakım, onarım ve tamiratını gerçekleştirerek montaj kurulumunu da firmamız tarafından gerçekleştirerek sizlerin sıcak bir yuvada kahvenizi yudumlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu işlemlerin ücretlendirilmesi firmamız tarafından ekonomik ve ucuz yollu olarak yapılır. Firmamız oluşumunu sağladığı gezici servis ağı ile olaylara anında müdahale edebilmektedir.

Çengelköy Arçelik Servisi eski sisteme son noktayı koymuştur. Bunun nedeni arızalanan beyaz eşyalarınızın bulunduğu yerde bakım ve onarımının gerçekleşmesidir. Gerek görülmedikçe cihazlarınız ekiplerimiz tarafından yerinde tamir edilir. Ancak çok büyük arıza tespitlerinde atölyemize sevk edilmektedir.  Firmamız farklı marka ve modellerinde arıza tespitini yaparak bakım onarım ve tamirat işlemlerini profoyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir