2017 Dekorasyon İpuçları İle Evlerinizi Güzelleştirin

Hepimiz severek yaşadığımız, huzur bulmak için sığındığımız evlerimizin; rahat ve ferah bir o kadarda şık ve estetik olmasını isteriz. Odalarımızı dekore ederken kendi tarzımızı yansıttığımız gibi ev dekorasyonu trendlerinden de etkilenir hatta yılın modasını takip etmek isteriz. 2017 ev modası ürünleri mağazalarda yerlerini almışken gelin evlerimizi ufak dokunuşlarla 2017 yılına hazırlayalım.

Mutfaklarınızı Düzenlemek ve Depolamak İçin Pratik Öneriler

Öne Çıkan Renkler

2017 ev dekorasyonu trendlerinde öncelikle moda renkler pembe, mavi ve gri; evinizde Akdeniz esintileri için mavinin her tonunu kullanabilir, asil bir şıklık için pembeyi tercih edebilir, gri ile modern, sade ama iddialı bir estetik görünüm oluşturabilirsiniz. Maviyi özellikle misafirlerinizi ağırladığınız salonlarda daha geniş ve ferah bir oturum için tercih edebilirsiniz. 2017 dekorasyon renkleri sadece bu üçü ile sınırlı değil tabii ki; tüm pastel renkler; özellikle mavi yeşil ve bordonun tüm pastel tonları evinizi daha güzel bir hale getirmek için emrinizde… Renkli evler bu yıl çok moda…

Oturma Odası Ne Renk Olmalıdır ? Eşyalar ve duvar rengi arasında nasıl bir uyum olmalıdır ?

Kullanılan malzemeler

2017 de özellikle el dokuması parçalar çok moda; halılar, kilimler, örtüler, döşemeler… Ve son yılların yükselen yıldızı keçe de bu yıl yine dekorasyon da her yerde kullanılacak… Bakırın son yıllarda yakaladığı yükseliş devam ederken; artık sade bakır değil ahşapla kombine edilmiş bakır parçalar gösterişten uzak, sade ama bir o kadar iddialı ve hümanist çizgilerle evlerimizde yer bulacak… Evimizde özellikle mutfaklarda country modası hâkim olacak ve country tarzı mutfaklarımızı tavandan sarkan ahşap avizeler tamamlayacak. Kullandığımız objeler daha yuvarlak hatlı ve hümanist olacak öyle ki; bazı dekoratif objelerimizi köşelerini zımpara ile yuvarlayarak evimizde 2017 trendini sağlamış olacağız…

Plazma TV Ünitesi Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Doğal Taşların Uyumu

2017 de ev dekorasyonunda belki de en çarpıcı değişiklik doğal taşların sınırsız olarak her yerde kullanılması olacak. Doğal ve sentetik mermer bakırla kombine edilip evlerimizin her yerini süsleyecek. Daha ferah ve geniş evlerin düşlendiği 2017 de parkeler; gri krem gibi açık renklerden seçilecek ve ahşap yerine seramik parkeler ayaklarımızı öpecek.

Kısaca 2017 yılı dekorasyonu bize daha ferah daha geniş daha huzurlu daha hümanist ve bir o kadar doğal ve renkli evler sunacak.

Bu yazı; Kadindir.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir